AC STADIN SISSIT ry.

Johtoryhmä

Ota yhteyttä

 

JALKAPALLO:

 

Edustusjoukkue 5. div

Kalenteri

Historia

Saavutukset

Taustahenkilöt

 

Europort 6. div

Kalenteri

Historia

Saavutukset

Taustahenkilöt

 

KKI35 YKKÖNEN

Kalenteri

Historia

Saavutukset

Taustahenkilöt

 

Naiset 5. div

Kalenteri

Taustahenkilöt

 

FUTSAL

 

Edustusjoukkue

Kalenteri

Historia

Saavutukset

Taustahenkilöt

 

 

Päivitetty 7.10.2017


KALENTERI 2003

Pv Pvm Klo Paikka Peli Vastustaja Taso Tulos
ti 4.2. 21:00 Ruoholahden kupla harjoituspeli FC Monday U harraste 12-2
ti 4.3. 21:00 Ruoholahden kupla harjoituspeli FC Monday U harraste 12-2
la 22.3. 20:00 Suutarilan halli harjoituspeli HeKuLa 6. div 3-5
ti 1.4. 18:30 Käpylä harjoituspeli MPS/A2 A/2. div 3-2
ti 1.4. 21:00 Ruoholahden kupla harjoituspeli FC Monday U harraste 9-3
la 5.4. 11:00 Oulunkylä Suomen Cup FC Kuusysi/A A/SM 0-2
ti  15.4.  19:00  Pakkala  harjoituspeli  VJS  5. div  0-4
ti 22.4. 19:00 Etelä-Haaga harjoituspeli Ellas 5. div 0-1
to 24.4. 19:00 Etelä-Haaga harjoituspeli Hopsi 5. div 3-1
la 3.5. 14:00 Myllypuro H2 harjoituspeli IHJ 7. div 2-1
la 10.5. 14:00 Etelä-Haaga harjoituspeli FC POHU/Siperia 7. div 1-3
ma 12.5. 17:00 Pirkkola H1 harjoituspeli MPS/A2 A/2. div 3-1
ke 14.5. 18:00 Kurkimäki 6. divari MaKu/2 6. div 4-0
ma 19.5. 17:00 Pirkkola H1 harjoituspeli Suomen Pankki harraste 2-1
to 22.5. 18:30 Lauttasaari 6. divari Norsunkaataja 6. div 0-1
ma 26.5. 17:00 Pirkkola H1 harjoituspeli HDS/HPT 6. div 1-2
pe 6.6. 18:00 Myllypuro H2 6. divari Trikiinit 6. div 1-1
ke 11.6. 17:30 Kurkimäki 6. divari Zyklon/2 6. div 1-0
               
ke 23.7. 20:00 Maununneva harjoituspeli SAPA/2 5. div 10-0
to 31.7. 20:00 Laakso harjoituspeli Hopsi 5. div 3-2
ma 4.8. 20:45 Haukilahti harjoituspeli FC LP 6. div 0-4
               
ke 6.8. 18:00 Kurkimäki 6. divari HeKuLa 6. div 3-2
ti 12.8. 19:15 Väinämöinen 6. divari HePuLi 6. div 0-1
la 16.8. 09:00 Etelä-Haaga Palis Cup useita   1. sija
ke 20.8. 18:00 Kurkimäki 6. divari HerPa 6. div 0-1
to 28.8. 18:00 Pirkkola H1 6. divari HPS 6. div 1-3
to 4.9. 19:15 Vuosaari H 6. divari FC Viikingit/2 6. div 1-1
ke 10.9. 18:00 Kurkimäki 6. divari FC Härät 6. div 3-0
ke 17.9. 18:00 Kurkimäki 6. divari Tavastia 6. div 3-2
ti 23.9. 19:30 Lauttasaari 6. divari FC Balls 6. div 2-1


KUUTONEN LOHKO 2

HPS

12

10

1

1

35-3

31

HePuLi

12

10

1

1

28-5

31

Tavastia

12

6

4

2

28-13

22

HeKuLa

12

7

1

4

25-13

22

IHJ/2 (AC StaSi)

12

6

2

4

19-13

20

FC Viikingit/2

12

6

2

4

15-14

20

HerPa

12

5

2

5

30-25

17

Norsunkaatajat

12

3

4

5

4-20

13

Trikiinit

12

3

3

6

17-19

12

Zyklon/2

12

3

3

6

12-14

12

MaKu/2

12

2

1

9

7-39

7

FC Härät

12

1

3

8

8-21

6

FC Balls

12

1

3

8

13-42

6