AC STADIN SISSIT ry.

Johtoryhmä

Ota yhteyttä

 

JALKAPALLO:

 

Edustusjoukkue 5. div

Kalenteri

Historia

Saavutukset

Taustahenkilöt

 

Europort 6. div

Kalenteri

Historia

Saavutukset

Taustahenkilöt

 

KKI35 YKKÖNEN

Kalenteri

Historia

Saavutukset

Taustahenkilöt

 

Naiset 5. div

Kalenteri

Taustahenkilöt

 

FUTSAL

 

Edustusjoukkue

Kalenteri

Historia

Saavutukset

Taustahenkilöt

 

 

Päivitetty 7.10.2017


KALENTERI 2004

Pv Pvm Klo Paikka Peli Vastustaja Taso Tulos
su 7.3. 20:00 Pakilan kupla harjoituspeli HPS 5. div 3-12
ti 6.4. 20:00 Käpylä tn Kevät Cup PuiU/3 5. div 0-2
ti 13.4. 20:00 Käpylä tn Kevät Cup Dynamo 6. div 1-1
to 22.4. 19:00 Etelä-Haaga harjoituspeli FC POHU/Siperia 7. div 5-0
ke 5.5. 19:30 Herttoniemi 6. divari Suokki/AC Stoppi 6. div 1-0
ke 12.5. 19:45 Tali H1 6. divari Trikiinit 6. div 3-1
ke  19.5. 19:45  Kumpula  harjoituspeli  Zyklon/2  6. div  6-0
ke 26.5. 18:00 Tali H1 6. divari Veijarit 6. div 7-0
ma 31.5. 18:00 Pirkkola H2 6. divari Colo-Colo 6. div 3-0
ke 9.6. 18:00 Tali H1 6. divari FC Degis 6. div 0-1
ma 14.6. 20:00 Herttoniemen ranta harjoituspeli Team Löppönen harraste 3-3
ti 15.6. 18:00 Tali H1 6. divari FC Sonnit 6. div 3-1
               
ti 6.7. 20:00 Väinämöinen harjoituspeli Team Löppönen harraste 1-4
ma 9.8. 20:00 Herttoniemen ranta harjoituspeli Team Löppönen harraste 4-2
               
ke 11.8. 18:00 Tali H1 6. divari KaPa/Ruoska 6. div 1-1
la 14.8. 09:00 Tali Palis Cup useita   1/4 finals
to 19.8.  18:15 Pallokenttä 7 6. divari PP FC/2 6. div 1-0
ke 25.8. 18:00 Tali H1 6. divari SUMU/Lyon 6. div 7-0
ke 1.9. 18:00 Kannelmäki 6. divari HC42 6. div 2-1
ma 6.9. 19:30 Kurkimäki 6. divari Valtti 6. div 1-1
ma 13.9. 20:00 Herttoniemen ranta harjoituspeli SS Stanley 6. div 3-2
pe 17.9. 18:00 Tali H1 6. divari FC Wartti 6. div 3-0 LV
to 23.9. 19:30 Siltamäki H 6. div, piirin välierä Boca Seniors 6. div 3-0
ke 29.9. 18:00 Kallio tn 6. div, piirin finaali FC Populus 6. div 1-0


KUUTONEN LOHKO 1

AC StaSi

12

9

2

1

32-6

29

FC Degis

12

9

1

2

35-11

28

Suokki/AC Stoppi

12

7

2

3

26-11

23

Colo-Colo

12

6

2

4

18-17

20

Trikiinit

12

5

3

4

24-21

18

PP FC/2

12

5

3

4

12-12

18

FC Wartti

12

5

3

4

17-18

18

SUMU/Lyon

12

5

1

6

28-21

16

HC42

12

4

3

5

24-19

15

KaPa/Ruoska

12

3

6

3

17-26

15

Valtti

12

3

4

5

20-21

13

FC Sonnit

12

2

0

10

7-32

6

Veijarit

12

0

0

12

6-51

0