AC STADIN SISSIT ry.

Johtoryhmä

Ota yhteyttä

 

JALKAPALLO:

 

Edustusjoukkue 5. div

Kalenteri

Historia

Saavutukset

Taustahenkilöt

 

Europort 6. div

Kalenteri

Historia

Saavutukset

Taustahenkilöt

 

KKI35 YKKÖNEN

Kalenteri

Historia

Saavutukset

Taustahenkilöt

 

Naiset 5. div

Kalenteri

Taustahenkilöt

 

FUTSAL

 

Edustusjoukkue

Kalenteri

Historia

Saavutukset

Taustahenkilöt

 

 

Päivitetty 7.10.2017


KALENTERI 2005

Pv Pvm Klo Paikka Peli Vastustaja Taso Tulos
ti 2.11 21:00 Pakilan kupla harjoitukset -    
ti 9.11 21:00 Pakilan kupla harjoitukset -    
ti 16.11 21:00 Pakilan kupla harjoitukset -    
ti 23.11 21:00 Pakilan kupla harjoitukset -    
ti 30.11 21:00 Pakilan kupla harjoitukset -    
ti 7.12 21:00 Pakilan kupla harjoitukset -    
ti 14.12 21:00 Pakilan kupla harjoitukset -    
ti 21.12 21:00 Pakilan kupla harjoitukset -    
ti 4.1 21:00 Pakilan kupla harjoitukset -    
ti 11.1 21:00 Pakilan kupla harjoitukset -    
ti 18.1 21:00 Pakilan kupla harjoitukset -    
ti 25.1 21:00 Pakilan kupla harjoitukset -    
ti 1.2 21:00 Pakilan kupla harjoitukset -    
ti 8.2 21:00 Pakilan kupla (koti) harjoituspeli Team KäPa 4. div 6-5 (4-2)
su 13.2 17:00 Laaksolahden halli(vier.) harjoituspeli EsPa 4. div 2-0 (1-0)
ti 15.2 21:00 Pakilan kupla harjoitukset -    
ti 22.2 20:00 Pakilan kupla harjoitukset -    
to 24.2 20:00 Pakilan kupla (vieras) harjoituspeli HPS 4. div 5-3 (3-1)
ti 1.3 21:00 Pakilan kupla harjoitukset -    
ti 8.3 21:00 Pakilan kupla harjoitukset -    
la 12.3 18:30 Muijalan kupla (vieras) harjoituspeli FC Lohja 4. div 3-1 (1-1)
ma 14.3 20:00 Espoonlahti tn (vieras) harjoituspeli Kelohonka 3. div 0-2 (0-1)
ti 15.3 21:00 Pakilan kupla harjoitukset -    
pe 18.3 18:30 Silja Opera avausristeily ´05 les chics 1 lk  
ma 21.3 21:00 Klaukkala tn (vieras) harjoituspeli Nurmijärven jalkapalloseu. 3. div 1-2 (0-0)
ti 22.3 21:00 Pakilan kupla harjoitukset -    
ti 29.3 21:00 Pakilan kupla harjoitukset -    
la 2.4 18:00 Pakilan kupla (koti) harjoituspeli FC POHU/Simpsons 5. div 9-7 (5-4)
ti 12.4 18:00 Lassila (koti) Kevät Cup POHU/Ganes Ikämie. 4-0 (1-0)
ke 13.4 18:00 Kumpulanlaakso H (koti) Suomen Cup 2.k. SAPA 3. div 1-4rp.(1-1)(1-1)
ma 18.4 19:00 Käpylä tn (vieras) Kevät Cup Hopsi 6. div  5-0 (3-0)
to 21.4 19:00 Tapuli H (vieras) Kevät Cup 1.kier. SS Stanley 6. div 5-4rp.(2-2)(2-0)
la 23.4 15:15 Pihlajanmäki H (vieras) harjoituspeli MaKu/Nelonen 4. div 1-5 (0-3)
ma 25.4 19:00 Käpylä tn (koti) Kevät Cup 2.kier. Dynamo 6. div 2-0 (1-0)
ti 26.4 19:00 Käpylä tn (vieras) Kevät Cup välierä Cosmos AP 6. div 2-4rp.(2-2)(1-1)
to 28.4 18:00 Käpylä tn (vieras) Kevät Cup prons. PK-35/A2 6. div 3-0 (1-0)
ma 2.5 19:50 Tali H2 harjoitukset -    
ke 4.5 18:00 Tali H1 (koti) 5. divari FC Degis 5. div 0-0
ma 9.5 18:00 Tapuli H (vieras) 5. divari MaKu/Legends 5. div  5-0 (2-0)
ma 16.5 19:50 Tali H2 harjoitukset -    
pe 20.5 18:00 Vuosaari H (vieras) 5. divari FC Kuitu/2 5. div 4-1 (1-0)
ma 23.5 19:50 Tali H2 harjoitukset -    
ke 25.5 18:00 Tali H1 (koti) 5. divari Kuninkaat 5. div 3-0 (2-0)
ma 30.5 19:50 Tali H2 harjoitukset -    
ke 1.6 18:00 Finnair Stadium (koti) 5. divari Dal 5. div 4-1 (2-0)
ma 6.6 19:50 Tali H2 harjoitukset -    
to 9.6 18:00 Tali H1 (koti) 5. divari PPJ 5. div 2-1 (1-0)
ma 13.6 19:50 Tali H2 harjoitukset -    
to 16.6 19:30 Sahara (vieras) 5. divari HDS/Cosmos Juniors 5. div 7-2 (4-1)
ma 20.6 19:50 Tali H2 harjoitukset -    
ke 22.6 19:40 Kallio tn (vieras) 5. divari SAYKUS 5. div 0-1 (0-0)
ti 28.6 21:00 Tali H2 harjoitukset -    
ke 29.6 18:00 Tali H1 (vieras) 5. divari FC POHU/2 5. div 1-1 (1-0)
ti 5.7 18:00 Tali H1 (koti) Uusimaa Cup 1.k. NJS 3. div 4-1 (3-1)
               
ma 25.7 19:50 Tali H2 harjoitukset -    
to 28.7 19:00 Tali H1 (koti) harjoituspeli HPS 4. div 1-2 (0-1)
ma 1.8 18:00 Laajasalo H (vieras) 5. divari FC Degis 5. div  0-1 (0-1)
to 4.8 19:00 Lassila H (koti) harjoituspeli HIFK Soccer 4. div 2-5 (0-3)
ma 8.8 19:00 Tali H2 (koti) Uusimaa Cup 2.k. Kelohonka 3. div  4-2 (3-1) 
ke 10.8 18:00 Tali H1 (koti) 5. divari MaKu/Legends 5. div 1-0 (0-0)
ma 15.8 19:50 Tali H2 harjoitukset -    
ke 17.8 19:40 Tali H1 (koti) 5. divari FC Kuitu/2 5. div 12-0 (4-0)
ma 22.8 18:00 Laajasalo H (vieras) 5. divari Kuninkaat 5. div 0-1 (0-0)
to 25.8 18:00 Käpylä H2 (koti) Uusimaa Cup 3.k. FC Futura 3. div 2-8 (2-3)
ma 29.8 18:00 Kumpula H (vieras) 5. divari Dal 5. div 0-0
pe 2.9 16:00 Tali n Palis Cup useita    
la 3.9 08:00 Tali n+ Finnair Stadium Palis Cup useita    
ma 5.9 18:00 Väinämöinen (vieras) 5. divari PPJ 5. div 3-1 (2-1)
ma 12.9 18:50 Tali H2 harjoitukset -    
ke 14.9 18:00 Tali H1 (koti) 5. divari HDS/Cosmos Juniors 5. div 1-4 (0-4)
ma 19.9 18:50 Tali H2 harjoitukset -    
ti 20.9 18:00 Pallokenttä 7 (koti) 5. divari SAYKUS 5. div 4-0 (0-0)
ma 26.9 18:20 Tali H2 harjoitukset -    
pe 30.9 18:30 Finnair Stadium (koti) 5. divari FC POHU/2 5. div 2-0 (0-0)
pe 30.9 20:30 Finnair Stadium saunailta kaljakori+baari    
ti 4.10 19:30 Pallokenttä 6 (vieras) 5. div. pronssiott. FC Populus 5. div 3-2 (3-1)
pe 28.10 18:00 Sports Academy kauden päätösjuh. ruokailu+juominki+baari    
               

VIITONEN LOHKO 2

FC Degis

18

12

5

1

61-12

41

AC StaSi

18

11

3

4

49-14

36

SAYKUS

18

10

4

4

37-23

34

Kuninkaat

18

9

3

6

39-22

30

PPJ

18

8

3

7

42-30

27

FC POHU/2

18

6

6

6

34-24

24

HDS/Cosmos Juniors

18

8

0

10

35-48

24

FC Kuitu/2

18

5

2

11

25-60

17

Dal

18

3

2

13

16-82

11

MaKu/Legends

18

2

4

12

11-34

10

Sarjataulukko 5. div.
Suomen Cup
Kevät Cup
Uusimaa Cup