8. SHAKKIKOTITURNAUS 5.11 3.12.2001

Edellisen kierroksen parit

Lopputulokset vertailuineen

Pelejä tästä

 

NIMI

KERHO

SELO

1

2

3

4

5

TULOS

SIJA

 

1

Sammalvuo Tapani

Garde

2502

m 116

v1 8

m 6

v 1 7

m 1 2

4

1.

 

2

Lehti Juhani

SSK

2144

v 117

m 9

v 15

m 1 3

v 0 1

3

3.

 

3

Parkkinen Jyrki

HSK

2119

m 118

v 110

m 7

v 0 2

m 1 11

3

4.

 

4

Tuovinen Jukka

SSK

2079

v 119

m 11

v 013

m15

v112

3

10.

 

5

Mavritchev Juri

JyS

2053

m 120

v 112

m 02

v 121

m 07

3

11.

 

6

Raivio Yrjö

JalSK

2037

v 121

m 115

v 1

m 1 9

v 1 13

4

2.

 

7

Auvinen Esa

ES-78

1961

m 122

v 128

v 3

m 01

v 15

3

5.

 

8

Turtiainen Tauno

HSK

1934

v 123

m 01

v 017

m 118

v 122

3

9.

 

9

Kemppainen Mikael

Me-Ra

1855

m 124

v 2

m 111

v 0 6

m 17

3

7.

 

10

Saari Pertti

MatSK

1839

v 125

m 03

v 019

m127

m121

3

13.

 

11

Miikkulainen Jouko

I-HSK

1813

m 126

v 4

v 09

m 123

v 03

2

15.

 

12

Toivola Timo

KäpSK

1804

v1 27

m 05

v 15

m14

m04

2

19.

 

13

Kangas Mauno

I-HSK

1796

m 28

v 114

m 14

v 120

m 06

3

6.

 

14

Pitkänen Juhani

EtVaS

1768

v 129

m 013

v 18

v 12

____

2

24.

 

15

Rajakari Janne

EtVaS

1757

m 130

v 06

m12

v 4

m 1 19

3

12.

 

16

Rapo Aimo

Garde

1741

v 01

m 23

v 021

m 129

v 18

2

20.

 

17

Laitinen Martti

SSK

1721

m 02

v 124

m 18

v 19

v 9

3

8.

 

18

Ahola Aapo

 

1708

v 03

m 125

m14

v 0 8

m 16

2

18.

 

19

Manninen Mikko

SSK

1651

m 04

v 126

m110

m17

v015

2

14.

 

20

Kortesharju Jaakko

 

1636

v 05

m 127

v 122

m 0 13

v 0 23

2

21.

 

21

Lembidakis Michael

SSK

1618

m 06

v 130

m 116

m 0 5

v 0 10

2

17.

 

22

Tiensuu Sampo

SSK

1609

v 07

m 129

m 020

v 130

m 08

2

22.

 

23

Tiinanen Teemu

HSK

1593

m 08

v 16

m 128

v 011

m 120

2

16.

 

24

Karppinen Raimo

MatSK

1584

v 09

m 017

v 027

m 128

m 130

2

23.

 

25

Turunen Tiina

SSK

1549

m 010

v 018

m 030

v 126

m 129

2

25.

 

26

Lehtivaara Jouni

MatSK

1536

v 011

m 019

v 029

m 025

v 028

0

30.

 

27

Simonen Riku

SSK

1498

m 012

v 020

m 124

v 010

_____

1

28.

 

28

Lindholm Ulf-Peter

 

1477

v 13

m 07

v 023

v 024

m 126

1

26.

 

29

Lantta Tommi

I-HSK

1421

m 014

v 022

m 126

v 016

v 025

1

29.

 

30

Mills Rebecca

 

1400

v 015

m 021

v 125

m 022

v 024

1

27.

 

Peliaika: 1 tunti molemmille pelaajille ja 1 minuutti lisää molemmille jokaisesta siirrosta

1. kierros 5.11.2001 klo 18.30

2. kierros 12.11.2001 klo 18.00

3. kierros 19.11.2001 klo 18.00

4. kierros 26.11.2001 klo 18.00

5. kierros 3.12.2001 klo 18.00

Sivu päivitetty 27.11.2001 klo 20.14