MINISTERIE /MINISTÉRE

VAN ACKER 4   23.4.1954 - 2.6.1958

BSP/PSB+LIB

MUTATIES- REMANIEMENTS  14.1.1955,13.2.1956,13.5.1957 en 27.1.1958

Eerste Minister - Premier Ministre

Achille Van Acker

bsp

23.4.1954

-

23.6.1958

Min.van Buitenlandse Zaken - Min.des Affaires étrangères

Paul Henri Spaak

psb

23.4.1954

-

13.5.1957

  Min.van Buitenlandse Zaken - Min.des Affaires étrangères

Victor Larock

psb

13.5.1957

-

23.6.1958

M.van Op.Wer.enWederopb.-M.des Trav.publ.et de la Reconstr.

Adolphe Van Glabbeke

lib

23.4.1954

-

13.1.1955

   M.van Op.Wer.enWederopb.-M.des Trav.publ.et de la Reconstr.

Omer Vanaudenhove

lib

14.1.1955

-

23.6.1958

Min van Arb.en Soc.Voorz.-Min.duTravail et de le Prév.soc.

Leon-Elie Troclet

psb

23.4.1954

-

23.6.1958

Minister van Koloniën - Ministre des Colonies

Auguste Buisseret

lib

23.4.1954

-

23.6.1958

Minister van Landbouw - Ministre de l'Agriculture

René Lefebvre

lib

23.4.1954

-

23.6.1958

Minister van Binnenlandse Zaken - Ministre de l'Interieur 

Pierre Vermeylen

psb

23.4.1954

-

23.6.1958

Min. van Openbaar Onderwijs - Min.de l'Instruction publ.

Leo Collard

psb

23.4.1954

-

23.6.1958

Minister van Financiën - Ministre des Finances

Henri Liebaert

lib

23.4.1954

-

23.6.1958

Minister van Justitie - Ministre de la Justice

Albert Lilar

lib

23.4.1954

-

23.6.1958

Min.van Economische Zaken - Min.des Affaires économiques

Jean Rey

lib

23.4.1954

-

27.1.1958

  Min.van Economische Zaken - Min.des Affaires économiques

R.Motz

lib

27.1.1958

-

23.6.1958

Min.van Landsverdediging - Min.de la Défence nationale

Antoine Spinoy

bsp

23.4.1954

-

23.6.1958

Minister van Verkeerswesen - Min.des Communications

Edouard Anseele

bsp

23.4.1954

-

23.6.1958

Min.van Op.Gez.en Gezin - Min.de la Santé publ.et Famille

Edmond Leburton

psb

23.4.1954

-

23.6.1958

Min.van Buitenlandse Handel - Min.du Commerce extérieur

Victor Larock

psb

23.4.1954

-

13.5.1957

  Min.van Buitenlandse Handel - Min.du Commerce extérieur

Henri Fayat

psb

13.5.1957

-

23.6.1958

Min.van de Middenstand - Ministre des Classes moyennes

Oscar Bossaert

lib

23.4.1954

-

31.1.1956

  Min.van de Middenstand - Ministre des Classes moyennes

Leo Mundeleer

lib

12.2.1956

-

23.6.1958