MINISTERIE /MINISTÉRE

VAN HOUTTE   15.1.1952 - 12.4.1954

CVP/PSC

MUTATIES- REMANIEMENTS  3.9.1952 en 13.12.1952

Eerste Minister - Premier Ministre

Jean Van Houtte

cvp

15.1.1952

-

22.4.1954

Min.van Buitenlandse Zaken - Min.des Affaires étrangères

Paul Van Zeeland

psc

15.1.1952

-

22.4.1954

Minister van Financiën - Ministre des Finances

Albert Edouard Janssen

-

15.1.1952

-

22.4.1954

Min.van Econ.Z.en Midd.-M.des Aff.écon.,des Classes moy.

Jean Duvieusart

psc

15.1.1952

-

22.4.1954

Minister van Justitie - Ministre de la Justice

Joseph Pholien

psc

15.1.1952

-

3.9.1952

  Minister van Justitie - Ministre de la Justice

Leon Lagae

psc

3.9.1952

-

7.12.1952

   Minister van Justitie - Ministre de la Justice

C.du bus de Warnaffe

psc

13.12.1952

-

22.4.1954

Minister van Verkeerswesen - Min.des Communications

Paul Willem Segers

cvp

15.1.1952

-

22.4.1954

Min.van Openbare Werken - Min.des Travaux publics

Oscar Behogne

psc

15.1.1952

-

22.4.1954

Min. van Openbaar Onderwijs - Min.de l'Instruction publ.

Pierre Harmel

psc

15.1.1952

-

22.4.1954

Minister van Koloniën - Ministre des Colonies

André Dequae

cvp

15.1.1952

-

22.4.1954

Min.van Op.Gez.en Gezin - Min.de la Santé publ.et Famille

Alfred De Taeye

cvp

15.1.1952

-

22.4.1954

Minister van Binnenlandse Zaken - Ministre de l'Interieur 

Ludovic Moyersoen

cvp

15.1.1952

-

22.4.1954

Min.van Landsverdediging - Min.de la Défence nationale

Edouard De Greef

psc

15.1.1952

-

22.4.1954

Min van Arb.en Soc.Voorz.-Min.duTravail et de le Prév.soc.

Georges Van den Daele

cvp

15.1.1952

-

22.4.1954

Minister van Landbouw - Ministre de l'Agriculture

Charles Heger

scp

15.1.1952

-

22.4.1954

Min.van Buitenlandse Handel - Min.du Commerce extérieur

Joseph Meurice

psc

15.1.1952

-

22.4.1954

Min.van Wederopbouw - Ministre de la Reconstruction

Albert Coppé

psc

15.1.1952

-

12.8.1952