Kauppilanmäki - Maijanniitty asukasyhdistys ry.

   L I N K I T

 J O H T O K U N T A   K A U D E L L A  2 0 1 3 - 2 0 1 4

 

   S I V U S T O  &  P A L A U T E

 

  Tehtävä   Nimi   Osoite/e-mail   Puhelin
  Puheenjohtaja  Esko Laatikainen   esko.laatikainen(at)upm.com 040 820 8001

  Varapuheenjohtaja

 Jussi Repo   jussi.repo(at)remusa.fi 0400 432 399
  Sihteeri  Soile Repo   soile.repo(at)pp.inet.fi 040 579 9365
  Rahastonhoitaja  Jenni Nurmi   jenni.nurmi(at)valkeakoski.fi 040 511 3873
  Jäsen  Anniina Ahola   anniina.ahola(at)valkeakoski.fi  
  Jäsen  Timo Ahola   timo.ahola6(at)luukku.com 0400 743 704
  Jäsen  Riikka Hyödynmaa   riikka.hyodynmaa(at)pp.inet.fi  
  Jäsen  Jouko Murto   Harjukatu 14
  37600 Valkeakoski
5843354
  Jäsen  Birgitta
 Nääppä-Rantanen
  birgitta.naappa-rantanen
  (at)valkeakoski.fi
 
  Jäsen  Tapio Rantanen   tak.rantanen(at)gmail.com 040 827 9498
  Jäsen  Janne Salminen   janne.salminen(at)ppa.inet.fi  
  Jäsen  Tiina Tiilikainen   tiilikainen.tiina8(at)gmail.com 040 515 0946
  Copyright © 2013 Kauppilanmäki-Maijanniitty asukasyhdistys ry.

Sivun alkuun>>